Jak samodzielnie wykonać własny zlew ogrodowy

Jeśli chcesz stworzyć rustykalny i funkcjonalny zlew ogrodowy, możesz go zbudować z drewnianych palet. Potrzebne są następujące materiały: piła tarczowa, bateria ścienna, taśma do gwintów, młotek, klucz, rura kolankowa, śruby, deska tarasowa, mosiężny adapter do węża ogrodowego i szlifierka. Dzięki temu projektowi DIY uzyskasz duży i przestronny blat oraz dwie dodatkowe półki. Następnie można przymocować baterię do zlewu za pomocą dołączonych uchwytów montażowych.

Innym sposobem na stworzenie stylowego zlewu zewnętrznego jest upcykling starej beczki po oleju. Drewniana kłoda może stanowić idealne miejsce na zewnętrzny zlew, a rustykalne wrażenie zwietrzałego drewna będzie miłe dla oczu. Po zmontowaniu zlewu, można dodać kran i sosnowe swags, i pomalować go, aby dopasować go do reszty nieruchomości. Po zakończeniu, jesteś gotowy, aby użyć swojego DIY zewnętrznego zlewu!

Przed próbą tego projektu DIY, musisz rozważyć lokalne kody. Niektóre miasta wymagają uzyskania pozwolenia na zainstalowanie stałych urządzeń, a inne wymagają, aby zadzwonić do hydraulika, aby wykonać pewne połączenia. Kilka dodatkowych dolarów na legalną instalację jest lepsze niż płacenie setek dolarów w karach później. Chociaż kuszące jest cięcie narożników i improwizacja, najlepiej jest zatrudnić hydraulika. I wreszcie, jeśli planujesz używać zlewu na zewnątrz, nie zapomnij chronić drewna przed elementami.

Zewnętrzny zlew jest doskonałą opcją dla relaksującego odwrotu na swoim podwórku. Ten zlew pozwoli Ci umyć się na podwórku, podczas gdy będziesz cieszyć się swoim ogrodem lub grillem. Możesz nawet zabrać go ze sobą do stodoły. Proces jest łatwy i wymaga minimalnych narzędzi. Możesz zainstalować go na szczycie starej szpuli kablowej. Upewnij się, że zainstalujesz kranik i odpływ. Możesz nawet pomalować rurę, aby dopasować ją do drewna.

Jeśli szukasz zlewu użytkowego na zewnątrz, możesz zdecydować się na model przenośny. Możesz również kupić stałe zlewy, które można przymocować do szopy ogrodowej lub boku domu. Taka konstrukcja pozwala na wykorzystanie zlewu nie tylko do mycia warzyw, ale także jako stanowiska pracy do innych zadań. Wiele z tych zlewów jest wykonanych z materiałów odpornych na warunki atmosferyczne. Nie ma powodu, aby nie spróbować tego dla własnego ogrodu.

Aby uzyskać bardziej stylowy wygląd, możesz również wybrać projekt, który jest wyjątkowy. Możesz użyć sklejki do podstawy i dołączyć nogi lub szelki do boków. To sprawia, że zewnętrzna umywalnia jest wyjątkowa, jednocześnie dodając do jej wyglądu. Następnie przymocuj umywalkę do blatu za pomocą kleju budowlanego. Na koniec uszczelnij szwy wokół umywalki. Będziesz miał łatwą i stylową łazienkę na świeżym powietrzu! Jest to łatwe, niedrogie i stworzy wspaniały punkt centralny w ogrodzie.

Możesz również zrobić betonową umywalkę z arkusza Plyboo, silikon i mosiężny trójnik kompresji. Musisz znać rozmiar zbiornika toalety, aby uzyskać pomysł na prawdopodobny rozmiar. Możesz użyć miski sałatkowej do zlewu, jeśli chcesz. Cedzak pasuje do otworu i jest umieszczony wewnątrz. Projekt DIY jest zarówno łatwy, jak i niedrogi. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, ten projekt DIY można wykonać w jeden dzień!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top