Jak zrobić piec z kartonu

Jednym z najprostszych sposobów na zrobienie piecyka jest recykling pustego pudełka. Możesz nawet stworzyć piecyk do zabawy z kartonu. Jest to bardziej przystępna opcja niż zakup prawdziwej kuchenki do zabawy, a także daje Ci wyobrażenie o zainteresowaniu Twojego dziecka, zanim wydasz pieniądze na „oficjalną”. Nawet jeśli zdecydujesz się nie robić prawdziwego pieca, proces jest zabawny i może być wykonywany jako aktywność rodzinna. Możesz uzyskać inspirację dla części, szukając na Pinterest.

Aby zrobić piec hobo, będziesz potrzebował dodatkowego kawałka metalu. Użyj młotka i gwoździa, aby zrobić kilka otworów w środku metalowego koła. Otwory powinny być na tyle duże, aby popiół mógł przez nie wpadać, ale na tyle małe, aby żar nie przedostawał się przez nie. Następnie wytnij szczeliny wokół koła, które posłużą jako nogi. Puszki mogą układać się jedna na drugiej.

Używanie noża do chleba z ząbkowaną krawędzią to kolejny dobry sposób na cięcie tektury. Będziesz musiał wyciąć paski o szerokości około dwóch cali i długości od sześciu do ośmiu cali. Po wycięciu swoich pasków, możesz użyć ich jako kłód. Możesz także ułożyć warstwę tektury na wierzchu kawałków, aby uzyskać więcej paliwa. W ten sposób można uzyskać lepszy ogień i spalić karton bardziej wydajnie.

Możesz stopić kawałki wosku nad elektryczną płytą grzewczą. Po roztopieniu wosku, możesz ostrożnie przelać go na tekturę. Niech to ustawić, a następnie zrobić otwory w puszce, aby działać jako otwory wentylacyjne dymu. Kiedy piec jest gotowy, jest gotowy do użycia jako piec kempingowy, schronienie awaryjne lub awaryjny aparat do gotowania. Możesz również użyć go do przygotowania posiłków. Ta kuchenka DIY pomoże Ci gotować posiłki bez marnowania pieniędzy na drogi piec.

Po zakończeniu procesu gotowania, możesz użyć kuchenki z puszką jako podgrzewacza do rąk lub tostera. Możesz po prostu umieścić na nim kromkę chleba, która będzie się do niego przyklejać. Następnie należy ją usunąć za pomocą łopatki. Dodatkowo możesz użyć dwóch puszek do zrobienia lodów. Możesz umieścić jednokilogramową puszkę po kawie wewnątrz trzyfuntowej. Następnie możesz dodać inne materiały zgodnie z wymaganiami, aby piec miał różne uses.

Poza użyciem pieca pudełkowego jako pieca, możesz również użyć tektury jako drzwi piekarnika. Możesz również użyć rurki z kartonowych ręczników papierowych jako uchwytu. Upewnij się, że piekarnik z pudełka ma podwójne ścianki i jest błyszczący z jednej strony. Następnie możesz zabezpieczyć karton taśmą foliową. Teraz możesz z łatwością upiec swój domowy piec! A więc, na co czekasz? Spraw, by stało się to możliwe!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top