Co można zrobić w Thermomixie?

Termomixy mogą być używane do przygotowania różnych potraw, od pikantnych po słodkie, przy użyciu jednorazowego systemu gotowania. Można w nim ugotować prawie każdy rodzaj ciasta. Możesz również przygotować różne rodzaje deserów, takie jak ciasto na ciasto limonkowe, ciasto brownie i chleb bananowy. Dodawanie dodatków do swoich kreacji jest również łatwe. Oto kilka przykładów tego, co można zrobić w Thermomixie.

Termomix wykorzystuje zakres temperatur od 40 do 320 stopni Fahrenheita i posiada timer. Urządzenie ma możliwość delikatnego mieszania i może nawet ugotować jajka Benedykta w cztery minuty. W przeciwieństwie do zwykłego piekarnika, nie będziesz musiał używać patelni do przygotowania jajek benedykta. Temperatura i czas gotowania są automatycznie kontrolowane, dzięki czemu proces jest prosty.

Jedną z najlepszych rzeczy w Thermomixie jest jego zdolność do gotowania prawie wszystkiego bez mieszania. Może przygotować zupę w ułamku czasu, zrumienić warzywa przed ich dodaniem lub stworzyć gładkie, jedwabiste puree. A dzięki ostrzu o prędkości 10 000 obrotów na minutę, większość rzeczy można ugotować w ciągu kilku minut, niezależnie od tego, czy jest to zupa czy gulasz.

Oprócz różnorodnych przepisów, można również znaleźć ekskluzywne lekcje gotowania Thermomix (r). Strona internetowa firmy jest również doskonałym źródłem informacji na temat gotowania z Thermomixem. Z witryny można pobrać przepisy i zapisać się na zajęcia kulinarne online. Za pośrednictwem strony internetowej można nawet otrzymywać ekskluzywne oferty i informacje. Co można zrobić w Thermomixie?

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top