Czy warto kupić Thermomix?

Czy warto kupić Thermomix? W tym artykule przedstawimy Ci naszą osobistą opinię na temat tego urządzenia kuchennego. Thermomix TM5 to blender o wartości 1500 dolarów, który cieszy się kultowym zainteresowaniem w Europie. Posiada wewnętrzny element grzewczy na dole i może gotować przez 600 receptur prawie automatycznie. Ten blender pochodzi z interfejsem ekranu dotykowego i szereg aplikacji, które obejmują sałatki i smoothies.

Pitch sprzedaży dla Thermomix jest bardzo podobny do schematu piramidy wielu innych produktów. Producent chce sprzedać osobisty trening i emocjonalne przywiązanie do produktu. Chce również, aby ludzie zdali sobie sprawę, że jest to warte z czasem. Kiedy ludzie zobaczą wartość w produkcie, będą rozprzestrzeniać słowo o nim, co jeszcze bardziej zwiększa markę Thermomix. Ale dlaczego ktoś miałby kupić Thermomix, skoro jest tyle tańszych alternatyw?

Firma Vorwerk zaczęła sprzedawać Thermomix we Francji w 1971 roku i rozszerzyła swoją działalność na inne kraje. Od czasu wprowadzenia na rynek amerykański modelu TM5 we wrześniu 2014 roku, urządzenia Thermomix sprzedały się na całym świecie w liczbie ponad 3 milionów sztuk. Thermomix jest łatwiejszy do kupienia niż maszyna Pampered Chef, ale odebranie go jest trudniejsze. Lepiej jest udać się do konsultanta Thermomix i mieć je zademonstrować maszynę dla Ciebie. Na szczęście istnieje wiele kanałów sprzedaży online dla konsumentów.

Termomix jest popularnym urządzeniem kuchennym w europejskich gospodarstwach domowych od 50 lat. W wielu gospodarstwach domowych stał się osobistym asystentem szefa kuchni, ułatwiając gotowanie dla wszystkich. Chociaż jest drogi, TM6 może zastąpić wiele różnych urządzeń w kuchni. Jest tak wszechstronny, że może nawet zastąpić drewnianą łyżkę, nóż i tarkę, które wcześniej były wymagane do wykonania każdego zadania.

Thermomix to urządzenie kuchenne, które ma wspaniałą społeczność użytkowników. Możesz znaleźć przepisy i filmy od innych użytkowników urządzenia na stronach takich jak Cookidoo. Recenzje są na ogół pozytywne, ale strona TCB może być trudna do nawigacji. Chociaż Thermomix ma monopol na przepisy, oferuje gwarancję na naprawy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top